Terug naar overzicht

Gezocht - Account & Business Development Manager

26 september 2022

Vacature Account Manager

ElaN Languages is een dynamisch, eigenzinnig en ambitieus talenbedrijf uit Heusden-Zolder. Ons doel? In een wereld met veel vooroordelen en onbegrip mensen helpen elkaar beter te begrijpen, zodat ze dichter bij elkaar komen. Om dat te bereiken, bieden we bedrijven een uitgebreide waaier aan taaldiensten aan.

Taalservice van a tot z

Al meer dan 30 jaar zijn we een toTAALpartner voor onze tevreden klanten, die bij ons aankloppen voor vertalingen, ondertiteling/voice-over, copywriting, taaltrainingen, communicatie- en skillstrainingen en tolkwerk. Daarnaast bieden we SEO, copywriting en DTP-diensten aan, om onze klanten zo goed mogelijk te ontzorgen. Kmo’s, multinationals, overheidsinstellingen: organisaties van alle soorten en maten kiezen voor de taalexpertise van ElaN Languages.

Samen groeien

Altijd klaarstaan voor onze klanten, oplossingsgericht denken en transparant werken – dat zijn de pijlers waarop ElaN Languages is gebouwd. De afgelopen jaren kenden we een sterke groei, ook buiten België. Een succes dat in ruime mate te danken is aan ons topteam, dat dag na dag ambitieus en enthousiast onze doelstellingen nastreeft.

Verkooptalent gezocht

Voor onze afdeling Vertaalwerk zijn we op zoek naar een topcollega die onze huidige klanten in de watten legt en mee op zoek gaat naar nieuwe. Iemand met oog en hart voor de klant én een scherpe neus voor kansen om aan up- en crossselling te doen. Een warme farmer die met iedere klant meedenkt en als pientere hunter nieuwe mogelijkheden met beide handen grijpt en met plezier opvolgt.

Geprikkeld? Dit wordt je job!

 • Je gaat actief aan de slag met een bestaande klantenportefeuille om extra afdelingen/contactpersonen over de streep te trekken of bijkomende ElaN-diensten aan de man te brengen. Deze taak neemt 50 tot 60% van je tijd in beslag.
   
 • Je zoekt actief nieuwe klanten op basis van een database aan leads en prospects, net als binnen je eigen netwerk (40 tot 50% van je tijd). Je onderhoudt dat netwerk en bouwt het uit, o.a. door regelmatig de ElaN-kleuren uit te dragen op netwerkevents.
   
 • Je houdt de vinger aan de pols wat markttrends, concurrentie en mogelijke extra diensten betreft.
   
 • Je ondersteunt en adviseert ons team van projectmanagers, hun team lead en de ElaN Quality Manager bij hun dagelijkse contacten met jouw klanten.

Wat zoeken wij in onze nieuwe collega?

 • Je hebt voeling met of interesse voor taal en een minimum aan affiniteit met IT. Ervaring in de talensector is een voordeel, maar zeker geen noodzaak.
   
 • Je hebt relevante ervaring in de verkoop van diensten en/of solution selling in een b2b-context.
   
 • Ervaring met tenders (b2b) en/of overheidsaanbestedingen is een pluspunt.
   
 • Je bent professioneel en gedreven.
   
 • Je bent een teamspeler, maar werkt ook graag zelfstandig.
   
 • Je luistert naar je klanten en reikt hen oplossingen aan.
   
 • Je hebt een neus voor commerciële kansen, verbindt mensen vlot met elkaar en blaast projecten met veel enthousiasme echt leven in.
   
 • Je spreekt en schrijft verzorgd Nederlands, Frans en Engels.

Wat bieden we jou aan?

 • Een uitdagende salesfunctie waarbij je de ruimte krijgt om proactief mee te denken over de voortdurende vernieuwing en uitbreiding van ons aanbod.
   
 • Een stimulerende werkomgeving in Heusden-Zolder binnen een solidaire bedrijfscultuur en vlakke, transparante structuur, met uitgebreide mogelijkheden tot thuiswerk.
   
 • Een informele werksfeer waarin jouw gevoel voor humor in de smaak valt.

Klopt het plaatje?

Stuur snel je motivatiebrief en cv naar Johan Noël, Business Development Director: johannoel@elanlanguages.com.

Ontdek alvast hoe je nieuwe werkomgeving eruitziet en maak al even kennis met je nieuwe collega’s op www.elanlanguages.com

ElaN Languages antwoordt altijd gebruiksklaar op uw taalvraag.
Overtuig u van onze taalservice. Of vraag meteen een vrijblijvende offerte.

Password heet voortaan ElaN Languages. Een nieuwe naam en website dus. Ontdek onze nog uitgebreidere service.

password.nl wordt elanlanguages
Open de site

Translavic heet voortaan ElaN Languages. Een nieuwe naam en website dus. Ontdek onze nog uitgebreidere service.

Translavic word nu Elanlanguages
Open de site